Ирвас луксузен сет за топол напиток

590.00 ден

Ирвас луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 1 шолја, капаче и лажиче.
Compare

Опис

Ирвас луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 1 шолја, капаче и лажиче.
Идеална идеа за креативен подарок.
Димензии: 15x10cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН, ВО СПРОТИВНО ЌЕ ВИ БИДЕ ПРАТЕНО ПО СЛУЧАЕН ИЗБОР!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ирвас луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…