Караоке bluetooth безжичен звучник + гратис микрофон

1,450.00 ден

Караоке bluetooth безжичниот звучникот MN-03 доаѓа со гратис микрофон кој е неопходен за секоја добра караоке забава, роденден, како и домашно опуштање и пеење на вашата омилена песна.

Compare

Опис

Караоке bluetooth безжичниот звучникот MN-03 доаѓа со гратис микрофон кој е неопходен за секоја добра караоке забава, роденден, како и домашно опуштање и пеење на вашата омилена песна.
Звучникот е со приклучок за полнење и приклучок за микрофон.

Карактеристики:
-Звучник: 4″х 2 2 х 5W
-Батерија: 1200mAH/3.7V литиумска
-Поддржува: Bluetooth / USB / SD / FM / Aux
-Моќност: 5W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Караоке bluetooth безжичен звучник + гратис микрофон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…