Керамичко Божиќно дрво за сервирање

950.00 ден

Керамичко Божиќно дрво за сервирање со дрвена подлога. Може да сервирате и декорирате секаков тип на храна.

Нема на залиха

Compare

Опис

Керамичко Божиќно дрво за сервирање со дрвена подлога. Може да сервирате и декорирате секаков тип на храна. Иако вкусот на храната е најважен, сепак би требало да биде и добро сервирана поготово за новогодишните празници.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Керамичко Божиќно дрво за сервирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…