Комплет Туш Систем

1,490.00 ден

Комплет Туш Систем за Вашата бања кој вклучува телескопски држач со црево и туш, статичен туш, подвижен туш и држач за сапун.

Нема на залиха

Compare
Категории , Ознаки: ,

Опис

Комплет Туш Систем за Вашата бања кој вклучува телескопски држач со црево и туш, статичен туш, подвижен туш и држач за сапун.

Карактеристики:
-5 различни модули на спреј на вода
-Дизајниран за да го прекрива целото тело со воден млаз
-Овозможува за масажа при туширање
-Направено со иновативна технологија
-Дизајнирано да заштеди вода и енергија
-Овозможува распрскување на водата дури и при мал воден притисок, правејќи го идеален за домови кои имаат проблем со низок притисок на вода.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Комплет Туш Систем”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…