Костим Зомберина

1,290.00 ден

Неодолив Halloween костим Зомберина. Уникатен костим кој нема да остане незабележан. Се состои од 4 дела, фустан, круна, дел за на рацете и хеланки.

Compare

Опис

Неодолив Halloween костим Зомберина. Уникатен костим кој нема да остане незабележан. Се состои од 4 дела, фустан, круна, дел за на рацете и хеланки.
 
Расположливи големини:
L 12-14 години 150-160cm
XL 14-16 години 160-170cm
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Костим Зомберина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…