Костим Клеопатра

1,490.00 ден

Неодолив костим за возрасни Клеопатра. Уникатен костим кој нема да остане незабележан.

Compare

Опис

Неодолив костим за возрасни Клеопатра. Уникатен костим кој нема да остане незабележан. Се состои од: фустан, нараквици, круна и ремен.
 
Расположливи големини:
Стандард M големина 38/40

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Костим Клеопатра”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…