Костим Црвенкапа за возрасни

1,300.00 ден

Костим Црвенкапа за возрасни. Неодолив костим за возрасни Црвенкапа. Уникатен костим кој нема да остане незабележан.

Compare

Опис

Костим Црвенкапа за возрасни. Неодолив костим за возрасни Црвенкапа. Уникатен костим кој нема да остане незабележан. Се состои од: фустанче и наметка.
 
Расположливи големини:
S, M, L
 
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА ГОЛЕМИНА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Костим Црвенкапа за возрасни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…