Костим Zombie Doctor

1,290.00 ден

Halloween костим Zombie Doctor. Уникатен костим кој нема да остане незабележан. Се состои од 5 дела, ракавици, стетоскоп, дел за на глава, пантолини и наметка со блуза.

Нема на залиха

Compare

Опис

Костим Zombie Doctor. Halloween костим Zombie Doctor. Уникатен костим кој нема да остане незабележан. Се состои од 5 дела, ракавици, стетоскоп, дел за на глава, пантолини и наметка со блуза.
 
Расположливи големини:
L 10-12 години 140-150cm
XL 12-14 години 150-160cm
ХХL 14-16 години 160-170cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Костим Zombie Doctor”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…