Креативен колаж 31×25 cm

290.00 ден

Составен од повеќе различни платнени делови, овој креативен колаж ќе го задржи вашето дете долго зафатено во својата игра.

Compare

Опис

Составен од повеќе различни платнени делови, овој креативен колаж ќе го задржи вашето дете долго зафатено во својата игра. Исто така, ја зголемува креативноста и вештината за набудување на вашето дете додека се обидува да ја направи правилната комбинација на сликата. Бројот на комбинации е неограничен, зависи само од фантазијата на вашето дете.

Димензии: 31 x 25 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Креативен колаж 31×25 cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…