Креативна маса 3 во 1 – Вода, Песок и Активности

2,790.00 ден

Креативна маса 3 во 1 – Вода, Песок и Активности. Одлична активност за развој на креативноста и сетилните перцепции кај најмалите. Масата за игри Dolu има два слоја и нуди точно три вида забава!

Нема на залиха

Compare

Опис

Креативна маса 3 во 1 – Вода, Песок и Активности. Одлична активност за развој на креативноста и сетилните перцепции кај најмалите. Масата за игри Dolu има два слоја и нуди точно три вида забава! Првиот простор е наменет за уметнички и креативни активности, исто така добро ќе служи и како простор за играње. Со отстранување на горната плоча, се создава втора област, која можете да ја искористите за сопствена песочна игра или водно царство. На страните на Down масата има практични рачки за чашки, кои се дел од пакувањето и можете да ги користите и кога цртате со боички и кога играте со вода и песок. Има и забавни додатоци како колачи на песок, чамец или кула со водено тркало, на кои децата можат да гледаат како тече вода. Едноставно ја испуштате водата од масата со приклучок. Масата за игри 3 во 1 се истакнува со својот висококвалитетен дизајн направен од издржлив материјал и многу лесно одржување. Наменета за внатрешна и надворешна употреба Масата може да се користи за цртање, играње со песок и играње со вода Лесно одржување и ракување со масата
Димензии: 77×98×98см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Креативна маса 3 во 1 – Вода, Песок и Активности”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…