Креветче за миленици

2,890.00 ден

Меко и топло креветче за миленици. Домашните миленици носат огромна радост во многу домови.

Compare

Опис

Меко и топло креветче за миленици. Домашните миленици носат огромна радост во многу домови. Како дел од семејството, треба постојано да се грижиме за нив, да ги храниме, да ги бањаме, редовно да ги носиме на ветеринар, па дури и да им обезбедиме креветче за спиење.
Креветчето е меко, што ќе им овозможи удобност и задоволство на вашите миленичиња кога ќе легнат да спијат во него. Исто така не се лизга. Перницата лесно се отстранува што овозможува лесно чистење.
Спиењето на вашето милениче во креветчето секојдневно ќе ве смее и ќе ви го разубавува денот.
 
Димензии:100x75cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Креветче за миленици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…