Купи!

Крзнено тепихче круг

1,250.00 ден

Крзнено тепихче круг. Додадете топлина која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со ова меко крзнено тепихче.

Compare

Опис

Крзнено тепихче круг. Додадете топлина која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со ова меко крзнено тепихче.

Материјал на изработка вештачко крзно.
Дијаметар: 94cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Крзнено тепихче круг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…