Продажба!

Крзнено тепихче срце

1,290.00 ден 890.00 ден

Крзнено тепихче срце. Додадете топлина која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со ова меко крзнено тепихче.

Compare

Опис

Крзнено тепихче срце. Додадете топлина која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со ова меко крзнено тепихче.
Материјал на изработка вештачко крзно.
Димензија:80x70cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Крзнено тепихче срце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.