Купи!

Крзнено тепихче срце

890.00 ден

Крзнено тепихче срце. Додадете топлина која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со ова меко крзнено тепихче.

Нема на залиха

Compare

Опис

Крзнено тепихче срце. Додадете топлина која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со ова меко крзнено тепихче.
Материјал на изработка вештачко крзно.
Димензија:80x70cm

Достапни бои: розева и кафена

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Крзнено тепихче срце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.