Купи!

Крзнено тепихче 60х180cm

1,190.00 ден

Повеќенаменско крзнено тепихче достапно во повеќе бои. Може да се користи како стаза но и како прекривка за кревет или фотелја.

Compare

Опис

Повеќенаменско крзнено тепихче достапно во повеќе бои. Може да се користи како стаза но и како прекривка за кревет или фотелја.
 
Димензии 60x180cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Крзнено тепихче 60х180cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…