Крзнено тепихче

1,250.00 ден

Додадете топлина која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со ова меко крзнено тепихче.

Compare

Опис

Додадете топлина која инспирира луксуз на секоја просторија од вашиот дом со ова меко крзнено тепихче.

Материјал на изработка вештачко крзно.
Димензија:58x100cm

Достапни бои: бела, розева, сива, темно сива и кафена

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Крзнено тепихче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…