Крзнено ќебе во единечна димензија

1,390.00 ден

Се што ви е потребно во студените зимски денови е топол напиток, добра книга или добра серија и секако крзнено ќебе.
Прекрасни, меки и пријатни крзнени ќебиња достапни во 7 бои и две димензии.
Compare

Опис

Се што ви е потребно во студените зимски денови е топол напиток, добра книга или добра серија и секако крзнено ќебе.
Прекрасни, меки и пријатни крзнени ќебиња достапни во 7 бои и две димензии.
Совршен подарок за секоја пригода.
Димензија: 150х200cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Крзнено ќебе во единечна димензија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…