Кружна дигитална вага за телесна тежина

590.00 ден

Кружна дигитална вага за телесна тежина

Compare

Опис

Кружна дигитална вага за телесна тежина
 
Карактеристики:
• Кружна дигитална Вага за мерење телесна тежина од темперно стакло
• Голем осветлен ЛЦД Дисплеј
• Градуација 100гр
• Димензии: дијаметар 25cm
• До 180кг
• Автоматско исклучување
• Вклучување со стапнување
• Супер тенка 25mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кружна дигитална вага за телесна тежина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…