Кукла бебе што јаде сладолед

1,750.00 ден

Слатко искуство за вашите најмили со Куклата бебе што јаде сладолед. Девојчињата ќе се забавуваат подготвувајќи сладолед за нивното бебе да јаде.

Compare

Опис

Слатко искуство за вашите најмили со Куклата бебе што јаде сладолед. Девојчињата ќе се забавуваат подготвувајќи сладолед за нивното бебе да јаде. Притиснете ја лажичката врз сладоледот за да започнете да правите закуска. Преправајте се дека го украсувате тресеќи го садот за да чуете забавен шум. Притиснете го сладоледот до устата на куклата и ќе го снема!
Топката сладолед се повлекува во корнетот, така што децата можат да се забавуваат додека таа го јаде целиот нејзин вкусен десерт.
Повторно и повторно притискајте го сладоледот за многу слатко време поминато заедно. По оброкот избришете ја куклата со лигавчето. Куклата, исто така, доаѓа со чешел за чешлање на нејзината коса пред или откако ќе ужива во нејзиниот сладолед.
 
Препорачана возраст: 3 и повеќе години.
Не ја мокрете косата на куклата и не користете какви било производи или уреди за стилизирање.
 
Куклата доаѓа во сет со сладолед, лажиче за сладолед, сад за украсување на сладоледот, лигавче и чешел.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кукла бебе што јаде сладолед”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…