Кутија на накит

290.00 ден

Кутија на накит. Елегантна и модерна кутија за накит со две прегради.

Кутијата се состои од две прегради за прстени, ланчиња, алки, обетки и друг накит.
Compare

Опис

Кутија на накит. Елегантна и модерна кутија за накит со две прегради.

Кутијата се состои од две прегради за прстени, ланчиња, алки, обетки и друг накит.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија на накит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…