Кученце проектор за цртање

590.00 ден

Играчката проектор за цртање е со вистински проектор за деца. Постојат неверојатни слики кои се проектирани на хартија и кои вашето дете може да ги прецртува или бои.

Compare

Опис

Играчката проектор за цртање е со вистински проектор за деца. Постојат неверојатни слики кои се проектирани на хартија и кои вашето дете може да ги прецртува или бои. Со оваа практична играчка вашето дете има загарантирана забава и едукација со часови! Добивате 8 различни боички кои може да се користат за да се обојат сликите со помош на слика проектирани преку проектор.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кученце проектор за цртање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…