Кујна Talented Chef

1,990.00 ден

Кујната Talented Chef so чешма што тече има сè што е потребно за детето целосно да се потопи во процесот на тематската игра и да се претстави во улога готвач.

Нема на залиха

Compare

Опис

Кујната Talented Chef so чешма што тече има сè што е потребно за детето целосно да се потопи во процесот на тематската игра и да се претстави во улога готвач. Кујната има полици и имитации на апарати за домаќинство (фурна, шпорет, машина за кафе), а вклучени се и разни додатоци како: производи, садови, прибор за јадење.
Во мијалникот со чешма за чистење или машина за миење садови, можете да симулирате садови за перење. Звукот на истурање вода и готвење на шпоретот ќе му даде на готвењето посебен кредибилитет. Ефектите на осветлување на кујната и даваат вистински сјај. Садовите имаат посебно место за чување. Кујната ќе им овозможи да се запознаат со уредите за домаќинства и принципите на нивната работа.

Карактеристики:
-Достапни бои: црвена,сина и виолетова.
-Препорачана возраст: 3+ години
-Големина на производот: 72.5х34.5х33 см
-Елементи: кујна + додатоци (49 парчиња)
-Батерии: 2 батерии АА

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кујна Talented Chef”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…