Кујнска подлога 60 x 50cm

350.00 ден

Кујнска подлога 60 x 50cm. Чувај ги кујнските површини чисти и суви со нашата подлога за сушење садови!

Compare

Опис

Кујнска подлога 60 x 50cm. Чувај ги кујнските површини чисти и суви со нашата подлога за сушење садови!

Ти ја претставуваме нашата врвна модерна абсорбентна подлога, ултимативно решение за почиста и поефикасна кујна.
Нејзините својства на брзо сушење значат дека можеш повторно да ја користитш за кратко време, заштедувајќи ти и напор и вредни минути во твојата дневна рутина.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кујнска подлога 60 x 50cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…