Куќичката на Мила

890.00 ден

Изградете ја куќичката на Мила од вашите соништа. Симпатична куќичка за играње. Девојчињата ја обожаваат оваа куќа за кукли.
Поставете ја куќичката, поставете ги предметите и разгледајте го забавниот свет на Мила.
Compare

Опис

Изградете ја куќичката на Мила од вашите соништа. Симпатична куќичка за играње. Девојчињата ја обожаваат оваа куќа за кукли.
Поставете ја куќичката, поставете ги предметите и разгледајте го забавниот свет на Мила. Можете да ја направите вашата игра пошарена и позабавна со тоа што ќе го поставите мебелот во комплетот внатре во куќата. Со оваа куќа која изгледа исто како вистинската, приборот и предметите од куќата можат да ја развијат нивната имагинација додека децата се забавуваат и да им помогнат да ги зајакнат вештините на рацете.
 
Доаѓа во сет со мебел, куклата не е вклучена
Материјал на изработка пластика
Димензии: 255x185x250mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Куќичката на Мила”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…