Ланец од 10 лед сијалици

1,690.00 ден

Создадете романтична атмосфера со овој ланец од 10 лед сијалици кој сјае со ретро топол сјај, идеален за создавање пријатна атмосфера на отворено.

Compare

Опис

Создадете романтична атмосфера со овој ланец од 10 лед сијалици кој сјае со ретро топол сјај, идеален за создавање пријатна атмосфера на отворено. Сијалиците се влкучени во сетот.
Работат на струја.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ланец од 10 лед сијалици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…