Латекс балони со розеви конфети сет од 100

790.00 ден

Латекс балони со розеви конфети сет од 100.

Латекс балони, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.
Compare

Опис

Латекс балони со розеви конфети сет од 100.

Латекс балони, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Количина: 100 балони со конфети во розева боја.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Латекс балони со розеви конфети сет од 100”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…