Латекс балони со стиропорно полнење сет од 20

350.00 ден

Латекс балони, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.

Compare

Опис

Латекс балони, идеални за вашите роденденски забави, годишнини, свадби. Идеален декор за секоја забава и настан.
Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.
Количина: 20 балони со стиропорно полнење во разни бои

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Латекс балони со стиропорно полнење сет од 20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…