Лед ламба и навлажнувач на воздух

950.00 ден

Лед ламба и навлажнувач на воздух во форма на месечина е амбинтално светло за секој дом. Погодна за украсување на просторијата, користете ја како ламба, ноќна светлина, украсна ламба, за да создадете пријатна атмосфера.

Compare

Опис

Лед ламба и навлажнувач на воздух во форма на месечина е амбинтално светло за секој дом. Погодна за украсување на просторијата, користете ја како ламба, ноќна светлина, украсна ламба, за да создадете пријатна атмосфера.

Ламбата свети во 8 бои. Боите се менуваат на допир.Работи на струја и на батерија која што е вградена и се полни.Вклучено Usb кабелче
Дијаметар 12cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лед ламба и навлажнувач на воздух”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…