Летачка самовила

790.00 ден

Директно од бајките, ви ја претставуваме неверојатната летечка самовила. Летачката самовила има способност да лета наоколу, а вашето дете има шанса да ужива и да се радува.

Нема на залиха

Compare

Опис

Директно од бајките, ви ја претставуваме неверојатната летечка самовила. Летачката самовила има способност да лета наоколу, а вашето дете има шанса да ужива и да се радува.
 
Оваа играчка има сензор за допир, односно кога ќе полета и почне да паѓа надолу доволно е само да ја поставите раката пред леталото и таа повторно ќе се издигне нагоре. Исто така има светечки и музички ефекти за дополнително задоволство и забава.
 
Активно време на летање 8 минути. Време на полнење 20 минути. Се полни со USB кабел
 
Димензија: 20cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Летачка самовила”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…