Луксузен чај сет за едно лице

790.00 ден

Луксузен чај сет за едно лице кој сигурно ќе изнуди насмевки на вашите лица. Сетот се сотои од 1 шоља, чајник, тацна и капаче со прекрасен дезен спакувани во кутија за подарок со истиот мотив.

Compare

Опис

Луксузен чај сет за едно лице кој сигурно ќе изнуди насмевки на вашите лица. Сетот се сотои од 1 шоља, чајник, тацна и капаче со прекрасен дезен спакувани во кутија за подарок со истиот мотив.
Идеална идеа за креативен подарок.
 
Димензија шоља: 6×10.5cm, 270ml
Дијаметар на тацна: 15cm
Димензија на чајник: 15x11cm, 470ml
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!
 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Луксузен чај сет за едно лице”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…