Луксузна кутија за накит

1,490.00 ден

Оваа луксузна кутија за накит е идеален подарок! Изненадете ги оние кои ви значат!

Нема на залиха

Compare

Опис

Оваа луксузна кутија за накит е идеален подарок! Изненадете ги оние кои ви значат! Кутијата се состои од три прегради со дел за прстени, ланчиња, алки, обетки и друг накит.
Кутијата има огледалце и механизам за заклучување. Достапна е во две бои.
Димензии: 18.5×15×13cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Луксузна кутија за накит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…