Купи!

Лулашка Пајак човек

1,690.00 ден

Лулашки со омилените ликови од цртаните. Одлична забава за вашите најмили, пластична лулашка со јажиња за надворешна и внатрешна употреба.

Compare

Опис

Лулашки со омилените ликови од цртаните. Одлична забава за вашите најмили, пластична лулашка со јажиња за надворешна и внатрешна употреба.
Карактеристики:
-За возраст од 12 месеци
-Димензии: 41 cm x 31 cm x 36 cm
-Максимална носивост 30 кг
-Тестирано јаже
-Тестирана лулашка согласно сите стандарди за безбедност
-Трајна и безбедна
-Суровина што не содржи канцерогени материи и е погодна за здравјето на децата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лулашка Пајак човек”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…