Купи!

Магичен мултифункционален кујнски сад

550.00 ден

Магичен мултифункционален кујнски сад кој ќе ви го скрати времето за готвење од подготовка до сервирање на храната. Храната може да биде изрендана, исецкана на стапчиња или како и да посакате, измиена и процедена со тоа нема да заштедите само време туку ќе имате и посредена кујна без голем број ножеви и неред.

Compare

Опис

Магичен мултифункционален кујнски сад кој ќе ви го скрати времето за готвење од подготовка до сервирање на храната. Храната може да биде изрендана, исецкана на стапчиња или како и да посакате, измиена и процедена со тоа нема да заштедите само време туку ќе имате и посредена кујна без голем број ножеви и неред.
 
Карактеристики:
– Лесен за чистење и расклопување
– Лесно и употребливо за секоја храна
– Ви заштедува време и пари
– Безбедно за деца
– Вашите прсти никогаш нема да ги допрат сечилата
– Храната ќе ви биде почиста зашто што нема да доаѓа многу во допир со раце и прсти
 
Димензии: 22x22x11cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магичен мултифункционален кујнски сад”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…