Магична кристална топка, звучник со амбиентално светло и USB

890.00 ден

Магична кристална топка, звучник со амбиентално светло и USB

Compare

Опис

Се прашувате како да создадете атмосфера на секојдневна забава и да направите гостите да не се чувствуваат како на обична забава, туку како во ноќен клуб?
Ние ви нудиме нешто ново, без кое ниту една забава нема да помине незаборавно, и секогаш ќе бидете подготвени да создадете добра атмосфера за забава или празнична атмосфера со магичната кристална топка.
Оваа магична кристална топка не само што ќе ви создаде убава атмосфера со светлечки ефекти, туку можете да пуштате музика преку Bluetooth или доколку имате веќе ваша снимена колекција на омилени песни на usb, само вметнете го стикчето во usb портот и забавата нека започне.
Магичната кристална топка е идеална за да создаде светлечки ефекти, празнично расположение, чувство како во диско или ноќен клуб, сето тоа зависно од вашето расположение.

Зошто да ја имате магичната кристална топка:
– ќе ви создаде незаборавни моменти на вас и на вашите гости;
– создава идеален празничен амбиент;
– создава диско ефект;
– компактен уред , кој не зазема многу дополнителен простор;
– вашите гости ќе бидат воодушевени;
– совршена за создавање, не само на забави, туку и за романтична атмосфера;
– комплетот вклучува далечински управувач и usb стик со музика;
– благодарение на можноста за монтирање може да ја поставите на било која рамна површина, дури и да го прикачите на таванот;
– диско-сферата е многу моќна, способна за осветлување на голема просторија со светлосни ефекти, која исто така може да се користи и во отворени простории;

Спецификации:
Напон: AC110V/220 V
Фреквенција: 50-60 Hz
Извор на светлина: RGB светилка 6 * 3 W
Боја на светлината: црвена / зелена / сина / жолта / бела / виолетова
Функција: MP3 и USB и Bluetooth
Се поврзува со секој уред кој поседува Bluetooth опција
EU приклучок

Пакетот вклучува:
Магична кристална топка
USB стикче со музика
Далечинско

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магична кристална топка, звучник со амбиентално светло и USB”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…