Купи!

Магична табла

Original price was: 790.00 ден.Current price is: 490.00 ден.

Само притиснете го копчето за осветлување на магичната табла и направете светлечка уметност од цртежот на вашите најмили. Одлична за вашето малечко да црта, вежба задачи и слично.

Compare

Опис

Само притиснете го копчето за осветлување на магичната табла и направете светлечка уметност од цртежот на вашите најмили. Одлична за вашето малечко да црта, вежба задачи и слично.
Откако ќе заврши и ќе сака да започне со друг цртеж или задача едноставно избришете го и започнете од почеток.
Вклучува: 8 различни и колоритни светлосни ефекти, 3 двострани маркери, 30 модли за репродукција и учење.
 
– Прпорачана возраст 3+ години
– Работи на 3 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)
Димензии: 25x19x2.5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магична табла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…