Купи!

Магични витлери

250.00 ден

16 Магични витлери за вашата коса! Лесни за употреба и брзо ја навиткуваат вашата права коса. Отпорни на висока температура при перење.

Compare

Опис

16 Магични витлери за вашата коса! Лесни за употреба и брзо ја навиткуваат вашата права коса. Отпорни на висока температура при перење.
Дали некогаш сте се запрашале како да ја навиткате косата и да го постигнете совршените локни без користење на топлина? Магичните витлери се лесни за употреба. Не одземаат многу време, заштедуваат пари, а што е најважно секој пат со нивна помош ќе ја постигнете фризурата која ја посакувате. Начинот на употреба е едноставен: потребно е да ја навлажните косата, да ги поставите витлерите и по 30 минути истите да ги отстраните.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магични витлери”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…