Магични ракавици

390.00 ден

Ослободете се од маките и уживајте додека миете садови. Или додека чистите нешто без иритација без многу напор со удобни силиконски ракавици.

Compare

Опис

Ослободете се од маките и уживајте додека миете садови. Или додека чистите нешто без иритација без многу напор со удобни силиконски ракавици.
Одлични за миење садови, чистење во домот, бањара, кујната и градината, перење автомобил, миење овошје и зеленчук, капење миленици и што уште не.
Изработени се од мек силиконски материјал со тенки ресички за длабинско чистење и миење како со четка.
Еластични и не се оштетуваат лесно. Отпорни се на топлина и одличен изолатор.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магични ракавици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…