Купи!

Магично ќебе кое свети во темница

790.00 ден

Магично ќебе кое свети во темница со прекрасен дизајн со ѕвезди, кои светат во темнината и прават вашето дете да се чуствува безбедно. Овие ќебиња се толку неверојатно меки што вашите деца ќе сакаат да ги гушкаат цел ден и да спијат со нив секоја вечер под блескавото, магично ноќно небо.

Compare

Опис

Магично ќебе кое свети во темница со прекрасен дизајн со ѕвезди, кои светат во темнината и прават вашето дете да се чуствува безбедно. Овие ќебиња се толку неверојатно меки што вашите деца ќе сакаат да ги гушкаат цел ден и да спијат со нив секоја вечер под блескавото, магично ноќно небо. Само наполнете го под директна сончева светлина или силни светла, а потоа уживајте во блескавата забава цела ноќ!
Магичното ќебе е одлично за кампување, патувања со автомобил, спиење или играње, што го прави совршен подарок за секоја пригода. Ова ќебе носи забава каде и да го понесете бидејќи сè е подобро кога свети.
Карактеристики:
Луминисцентен дизајн со смирувачки светло зелен сјај
Супер меко, совршено за гушкање
Полнете го цел ден под директна сончева светлина или силни светла за да може да свети цела ноќ
Одлична декорација за секоја детска соба
Совршено за секоја детска соба, кампување, патувања со автомобил
Идеално за спиење бидејќи сјајот може да делува како ноќно светло
Совршениот подарок за секоја пригода
Димензии: 127 x 152cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈ ДЕЗЕН ВИ Е ПОТРЕБЕН!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магично ќебе кое свети во темница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…