Магнетен држач за телефон за во автомобил

250.00 ден

Магнетен држач за телефон за во автомобил. Силен магнет кој ќе го држи вашиот мобилен телефон во место додека возите. Едноставно се прицврстува за контролната табла на вашиот автомобил.

Compare

Опис

Магнетен држач за телефон за во автомобил. Силен магнет кој ќе го држи вашиот мобилен телефон во место додека возите. Едноставно се прицврстува за контролната табла на вашиот автомобил. Држачот има мали димензии, лесно се монтира (лепи) на таблата и претставува убав детал сам по себе. Малата тенка метална плочка се лепи (веќе има самолеплива страна на себе) на задната страна на вашиот телефон, а основата на држачот исто така ја лепите на некое погодно место за вас на контролната табла на автомобилот; на носачот се става магнетниот прстен – телефонот лесно се става и вади од носачот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магнетен држач за телефон за во автомобил”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…