Магнетен чистач на прозорци

490.00 ден

Магнетен чистач на прозорци кој ќе ви овозможи чисти прозорци без многу мака. Двостран чистач на стакло со магнети составен од два идентични делови кои се привлекуваат со магнети.

Нема на залиха

Compare

Опис

Магнетен чистач на прозорци кој ќе ви овозможи чисти прозорци без многу мака. Двостран чистач на стакло со магнети составен од два идентични делови кои се привлекуваат со магнети. Чистете ги прозорците од двете страни истовремено и безбедно. Капките од влажниот прозорец ги отстрануваат гумените ленти во најширокиот дел од рачките. За совршено чистење на аглите, ќе се погрижат текстилните влошки. Надворешната рачка е опремена со јаже што ќе го врзувате за вашиот зглоб за да бидете сигурни дека ако внатрешната рачка нагло се одвои од стаклото, нема да падне.
Чистачот функционира само на прозорци со единечно стакло.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магнетен чистач на прозорци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…