Магнетна книга Animal Spell

790.00 ден

Магнетна книга Animal Spell. Составена од различни делови кои ја зголемуваат креативноста и вештината за набљудување на вашето дете додека се обидуваат да ја направи правилната комбинација во играта.

Compare

Опис

Магнетна книга Animal Spell. Составена од различни делови кои ја зголемуваат креативноста и вештината за набљудување на вашето дете додека се обидуваат да ја направи правилната комбинација во играта. Истовремено ќе се запознае и со различните видови
на животни.
Деловите лесно се чуваат во самата магнетна книга, што ја прави идеална да ја носите насекаде со вас.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магнетна книга Animal Spell”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…