Магнетна книга Fashion

790.00 ден

Магнетна книга Fashion. Составена од различни делови кои ја зголемуваат креативноста и вештината за набљудување на вашето дете додека се обидуваат да ја направи правилната комбинација во играта.

Compare

Опис

Магнетна книга Fashion.

Составена од различни делови кои ја зголемуваат креативноста и вештината за набљудување на вашето дете додека се обидуваат да ја направи правилната комбинација во модниот свет . Истовремено ќе се запознае и со различните видови на облеки.
Деловите лесно се чуваат во самата магнетна книга, што ја прави идеална да ја носите насекаде со вас.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магнетна книга Fashion”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…