Магнетна книга Sea Creatures puzzle

790.00 ден

Магнетна книга Animal Spell. Составена од различни делови кои ја зголемуваат креативноста и вештината за набљудување на вашето дете додека се обидуваат да ја направи правилната комбинација во играта.

Compare

Опис

Магнетна книга Sea Creatures puzzle.

Составена од различни делови кои ја зголемуваат креативноста и вештината за набљудување на вашето дете додека се обидуваат да ја направи правилната комбинација во играта. Истовремено ќе се запознае и со различните видови
на животни и риби од морскиот свет.
Деловите лесно се чуваат во самата магнетна книга, што ја прави идеална да ја носите насекаде со вас.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магнетна книга Sea Creatures puzzle”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…