Магнетна книга

750.00 ден

Составена од 34 различни делови од облека со кои ќе облекува 8 различни ликови, оваа магнетна книга ќе го задржи вашето долго зафатено.

Compare

Опис

Составена од 34 различни делови од облека со кои ќе облекува 8 различни ликови, оваа магнетна книга ќе го задржи вашето долго зафатено. Исто така, ја зголемува креативноста и вештината за набудување на вашето дете додека се обидуваат да ја направи правилната комбинација. Истовремено ќе се запознае и со различните видови облека и професии.

Деловите лесно се чуваат во самата магнетна книга, што ја прави идеална да ја носите насекаде со вас.

Димензии: 26 x 19 x 4cm

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Магнетна книга”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…