Мантилче чадорче за деца

290.00 ден

Заштитете ги вашите најмили од дождот оваа есен! Прекрасно мантилче чадорче за дожд за деца, идеално за заштита од влага, ветер и дожд.

Compare

Опис

Заштитете ги вашите најмили од дождот оваа есен! Прекрасно мантилче чадорче за дожд за деца, идеално за заштита од влага, ветер и дожд.
Едноставно за користење и за собирање.
Достапни бои: розева, жолта и зелена боја
 
Дијаметар 69cm одговара на деца со висина од 90-135cm
ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕШКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мантилче чадорче за деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…