Купи!

Маска за 3D виртуелна реалност 2.0

390.00 ден

Со ставање на вашиот паметен телефон во Маска за 3D виртуелна реалност и користење на една од многуте апликации на вашиот телефон (VR apps), ќе доживеете незаборавни искуства возејќи се со авион, на ролер костер, ќе патувате низ светот, ќе можете да играте игри, да гледате филмови, но и уште многу други активности.

Нема на залиха

Compare

Опис

Дали сте подготвени за сосема различно искуство? Со ставање на вашиот паметен телефон во Маска за 3D виртуелна реалност и користење на една од многуте апликации на вашиот телефон (VR apps), ќе доживеете незаборавни искуства возејќи се со авион, на ролер костер, ќе патувате низ светот, ќе можете да играте игри, да гледате филмови, но и уште многу други активности.
Препорачана апликација – Fulldrive VR – Virtual Reality
Одговара на телефони од 3.5 до 6.0 инчи
Фокусот на леќите е прилагодлив според потребите
Димензии: 170*120*105 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Маска за 3D виртуелна реалност 2.0”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…