Купи!

Машина за шиење

Original price was: 1,290.00 ден.Current price is: 950.00 ден.

Машина за шиење, совршена за домашна употреба, лесна и пренослива, подготвена за шиење во секое време. Има две брзини на шиење и работи на струја.

Compare

Опис

Машина за шиење, совршена за домашна употреба, лесна и пренослива, подготвена за шиење во секое време. Има две брзини на шиење и работи на струја.

Димензии : 21.1 x 13.5 x 22.9сm
Во пакетот добивате: конец, игла, педала, адаптер за струја и упатство + резервна игла и конец.
Напојување: адаптер или батерии
Моќност: 6W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машина за шиење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…