Машинка за отстранување на влакна од телото

1,050.00 ден

Машинката за отстранување на влакна од телото е нов апарат за едноставно и ефикасно отстранување на влакната без сапун или вода, така што можете да ја користите во секое време, насекаде.

Compare

Опис

Машинката за отстранување на влакна од телото е нов апарат за едноставно и ефикасно отстранување на влакната без сапун или вода, така што можете да ја користите во секое време, насекаде.
Лесен, безболен начин за мазни, беспрекорни нозе. Вградените LED светла го олеснуваат гледањето и отстранувањето на сите влакна.
Со помош на малите ротирачки сечила безболно ќе ги отстраните влакната.
Машинката е бежична и се полни во струја.
Производот е хипоалерген – одобрен од дерматолозите за сите типови на кожа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машинка за отстранување на влакна од телото”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…