Машинка за отстранување на влакна

390.00 ден

Машинка за отстранување на влакна Flawless Gold е нов апарат за едноставно и ефикасно ги отстранување влакната.

Compare

Опис

Машинка за отстранување на влакна Flawless Gold е нов апарат за едноставно и ефикасно ги отстранување влакната.
Во него има мало ротирачко сечило со чија помош безболно ќе ги отстраните влакната. Има дизајн на кармин, па можете секаде да го носите со вас. Работи на батерии и USB кабелче. Производот е хипоалерген – одобрен од дерматолозите.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машинка за отстранување на влакна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…