Купи!

Машинка за Пуканки

950.00 ден

Со машината за пуканки можете да уживате во свежо направените пуканки во секое време.

Compare

Опис

Со машината за пуканки можете да уживате во свежо направените пуканки во секое време. Децата ќе бидат многу среќни да го видат забавниот тек на приготвување на пуканките. Пуканките се одлични за да ги имате во секое време за секоја пригода како гледање филм, училишна фудбалска игра или било кој друг општествен собир. Машината е лесна за користење, брзо и лесно се чисти, потребни се само 3 мин до свежо испуканите пуканки!
Општи карактеристики:
Потрошувачка на енергија 1200
Димензии 30 x 13 x 13цм.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машинка за Пуканки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…