Купи!

Машинка за равиоли

1,490.00 ден

Машинката за равиоли изработена од Инокс материјал. Со оваа машина може да правите десетици различни видови на равиоли со вкусови.
Compare

Опис

Машинката за равиоли изработена од Инокс материјал. Со оваа машина може да правите десетици различни видови на равиоли со вкусови.
Машината исто има и опции за подесување на дебелината на тестото, на пример јуфките може да ги правите во 3 различни дебелини и големина по желба.
Лесна и многу практична за употреба и одржување (иноксот не рѓосува).

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машинка за равиоли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…